III Niedziela Wielkanocna – ogłoszenia duszpasterskie.

  1. Podobnie jak w ubiegła niedzielę będą dodatkowe Msze św.  o godz. 9.00 i 11.30, aby umożliwić większej ilości wiernych możliwość uczestnictwa we Mszy św. Przypominam, że w naszym kościele może równocześnie uczestniczyć  20 osób. Prośba, aby na miarę możliwości wracać do realnej rzeczywistości wspólnoty Kościoła.
  2. W piątek rozpoczynają się nabożeństwa majowe. W najbliższą sobotę i niedzielę  nabożeństwo majowe będzie o 15.30. W tym miesiącu nie będzie zmiany tajemnic różańcowych.
  3. W sobotę przeniesiona z niedzieli Uroczystość Najświętszej Maryi Królowej Polski. Msze św. w porządku niedzielnym  8.00, 10.30, i 16.00 / bez dodatkowych Mszy św./
  4. W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź na miarę możliwości liczebnej obecności w kościele. Nie będzie wizyty u chorych w domach.
  5. Składam bardzo serdeczne podziękowanie za troskę o kościół. Podziękowanie również za ofiary składane na potrzeby kościoła.
  6. Prośba w tym tygodniu o ponowne podjęcie sprzątania kościoła do parafian z Woli Rzeczyckiej. Prośba o przekazanie wiadomości przez parafian, którzy byli ostatnim razem.
  7. Na koniec raz jeszcze gorąca prośba o modlitwę o ustanie epidemii, jak również o tak bardzo potrzebny deszcz. Prosimy również o modlitwę w intencji całej naszej wspólnoty parafialnej,  szczególnie potrzebujących wsparcia duchowego. Zapewniamy również o modlitwie z naszej strony.