Nasza schola w Gorzycach.

 

         W dniu 20 października 2018 roku Schola „ Cantos”  z naszej parafii  wzięła udział w XXV Diecezjalnym Przeglądzie Piosenki Religijnej w Gorzycach. Przegląd odbył się pod hasłem  „Radośni w Duchu Świętym”. Schola  już po raz drugi uczestniczyła w tym Przeglądzie.

       Zespół w składzie: Izabela Gorczyca, Maria Gorczyca, Wiktoria Kosierb, Gabriela Krawiec, Kinga Mozgawa, Weronika Ozga, Agnieszka Pamuła, Weronika Partyka i Dominika Szymańska zaprezentował dwie piosenki religijne: „Duchu Święty, Tchnienie Ojca”  i „ Nie mądrość świata tego…”. Występ naszych dziewcząt został nagrodzony aplauzem  i spotkał się z uznaniem duszpasterzy i opiekunów muzycznych występujących zespołów. Młodzież z naszej parafii mogła usłyszeć wiele interesujących interpretacji pieśni i piosenek religijnych, a także uczestniczyć w zabawach integracyjnych. Spotkanie zakończył koncert Adama Bubika.